placeholder
filter_list
menu
 1. Sinemix
 2. Diziler
 3. Alef
Alef

Alef 2020

- sinemix puanı
8.7 imdb puanı

Dizide, genç ve hırslı dedektif Kemal (Kenan İmirzalıoğlu) ile tecrübeli ortağı Settar (Ahmet Mümtaz Taylan), İstanbul’da işlenen gizemli bir seri cinayet vakasının peşine düşüyor. Hem kişisel hayatları hem de olaylara yaklaşımlarıyla birbirine tamamen zıt bu ikiliye, bir üniversitede öğretim görevlisi olan Yaşar (Melisa Sözen) da katılıyor. Ekip, cinayetleri çözmeye çalışırken buldukları her delille yüzyıllar boyu saklı kalan bir sır perdesini de aralıyor. Bu sır açığa çıkmaya yaklaştıkça, her bir karakterin geçmişinin hayaletleri de ortaya çıkmaya başlıyor.

Alef

Alef Dizi Yorumları

Yorum alanı boş bırakılamaz.

 • Enis Ünver 1 ay önce

  Fragmanından büyük ses getireceğini düşündüğüm bir dizi. Başroldekilerin oyunculuğunu bilen bilir. Şimdiden keyifli seyirler.

 • I. Arslan 1 ay önce

  Haftalardir beklediğimiz dizi sonunda yayinda:) gizem ,polisiye ve heyecan dolu bir hikaye bizi bekliyor bence.Bu hafta izlemeye başlayacağım.Yorum için tekrar yazarım..

 • like.no.other 1 ay önce

  Kenan Imirzalioglu'nun rol aldigi icerikler genellikle cok kaliteli yapimlar oluyor. Ayrica dizideki diger kaliteli oyunculari da katarsak bu dizinin de cok ses getirecegine inaniyorum.